O zespole

Wersja do wydrukuSend to friend

Anna Kobiela – kierownik projektu

Anna KobielaInstruktorka teatralna, reżyserka warszawskiego Teatru Re:Akcji, działaczka w organizacjach pozarządowych. Z wykształcenia także pedagog, filozof, specjalistka zarządzania zasobami ludzkimi i komunikacji, trenerka umiejętności psychospołecznych. Jest koordynatorem Projektu Młodzi liderzy działają lokalnie i konkursu „Detektywi Społeczni”. Jest odpowiedzialna za osoby zainteresowane wolontariatem w Interkl@sie (młodzież i dorosłych), kontakty z nauczycielami, organizacjami i mediami chcącymi podjąć z nami współpracę oraz za wszelkie zadania specjalne :) Jeśli nie wiesz do kogo się zwrócić ze swoim pomysłem – napisz do Ani – pomoże lub przekseruje do odpowiedniej osoby.

Należę do wiecznych poszukiwaczy, przyjaciele mawiają o mnie „człowiek-orkiestra”. Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych, a najważniejsze w życiu jest realizowanie własnych marzeń i bycie w zgodzie z samym sobą. Teatr jest moją wielką pasją i pochłania większość mojego czasu. 

Kiedy miałam naście lat rozpierała mnie energia i chęć działania, ale nie zawsze miałam możliwość realizowania swoich pomysłów. Hamulcem byli dorośli – nie zawsze słusznie. Czasem denerwowała mnie ich obojętność. Myślałam wtedy: „To my-młodzi powinniśmy rządzić tym światem – przynajmniej nam się chce coś zmieniać”. Wierzę, że wielu z Was też tak myśli! Mamy niepowtarzalną okazję zrobić coś razem i pokazać dorosłym – również tym, którzy mają w swoich rękach władzę – że warto Was słuchać i wykorzystywać wasze pomysły w praktyce. Jest wiele do zmienienia. Ja się nie godzę na to co zastane, chcę, aby ludziom żyło się lepiej  – a Ty?

Anna Kobiela

Kontakt:

email: anna.kobiela@interklasa.pl
tel.: 694 848 245
skype: annakobiela.stak
gg: 35909134
dyżury: poniedziałek: 14:00-16:00 i 18.30-19.30; piątek: 10.00-12.00

Milena Więckowska – ekspert projektu

Milena WięckowskaZastępca redaktora naczelnego Polskiego Portalu Edukacyjnego Interkl@sa, z wykształcenia fizyk (optoelektronik). Jako ekspert w projekcie „Młodzi liderzy działają lokalnie” koordynuje kwestie związane z zagadnieniami ekologii, zdrowia, uzależnień, edukacji i czasu wolnego.

Oprócz zainteresowania fizyką i jej zastosowaniami w takich dziedzinach nauki jak medycyna, socjologia i ekonomia, pasjonuję się biologią. Dużo czytam. Jestem mamą trójki dzieci.

Wierzę, że dzisiejsza młodzież to otwarci i kreatywni ludzie, którzy potrafią wykorzystać szanse jakie daje im współczesna rzeczywistość; osoby, które mają siłę i zapał, żeby zmienić świat na lepsze.”

Milena Więckowska

Kontakt:

email: milena.wieckowska@interklasa.pl
tel.: 518 909 258
gg: 4542766
dyżury: wtorek 12:00–14:00; czwartek 18:00–20:00

Aleksander Sierżęga – ekspert projektu

Prezes Zarządu Fundacji Polski Portal Edukacyjny – Interkl@sa, z wykształcenia socjolog. Jako Ekspert w projekcie „Młodzi liderzy działają lokalnie” koordynuje tematy związane z gospodarką, infrastrukturą, polityka lokalną, pracą, bezrobociem, ubóstwem i relacjami międzyludzkimi.

Na co dzień zajmuję się prowadzeniem własnej firmy  przygotowującej gry i symulacje dla biznesu, administracji i edukacji.

To jak będzie wyglądała Wasza przyszłość zależy tylko od Was. Jeśli nie staniecie w pierwszym szeregu, to decydować będą za Was inni. Działajcie już teraz.

Aleksander Sierżęga

Kontakt:

e-mail: alek.sierzega@interklasa.pl
tel.: 606 720 929
Skype: alek.sierzega
dyżury: poniedziałek 11:00–13:00; środa 18:00–20:00

Tomasz Wilk – animator

Tomasz WilkRedaktor i webmaster portalu Interklasa.pl. Jako Animator w Projekcie „Młodzi liderzy działają lokalnie” wspiera zespoły z województw: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie, podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie i łódzkie.

Od dziecka interesuję się sportem, głównie polską piłką nożną. Na co dzień realizuję się jednaj w innej dziedzinie – w informatyce. Staram się każdego dnia poszerzać zdobytą już wiedzę w tym zakresie. Dla mnie to nie tylko zawód, ale również pasja. Moja żona uważa, że jedynym sposobem na unicestwienie informatyka jest wyłączenie prądu w domu – jest w tym trochę prawdy :)

Uważam, że młodzież powinna mieć zainteresowania i pasje, które w ich dorosłym życiu ułatwią im funkcjonowanie w tym trudnym świecie, róbmy w życiu to co naprawdę lubimy. To właśnie na Was czeka świat, bo jeśli nie Wy to kto? :)

Tomek Wilk

Kontakt:

email: tomasz.wilk@interklasa.pl
tel.: 726 558 328
gg: 1727164
dyżury: wtorek: 16:00–18:00; czwartek: 12:00–14:00

Maciej Szostek – animator

Zastępca redaktora naczelnego portalu Intrklasa.pl związany z nim od roku 2001. W projekcie „Młodzi Liderzy Działają Lokalnie” opiekuje się zespołami z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego.

Jestem informatykiem, zajmuję się tworzeniem stron internetowych. W wolnych chwilach również nie odchodzę daleko od komputera – zajmuję się współtworzeniem Wikipedii.

„Bądź młody i siedź cicho!” – tak czuli się traktowani młodzi Francuzi w 1968  przez starszą część społeczeństwa. Pół wieku później młodzi mają do powiedzenia więcej niż kiedykolwiek w dziejach. Wystarczy z tej możliwości korzystać!

Maciek Szostek

Kontakt:

email: maciej.szostek@interklasa.pl
t
el.: 506 95 25 88
gg: 3182981
dyżury: środa: 10:00–12:00; piątek: 17:00–19:00