Szukamy Koordynatorów Lokalnych ds. Promocji – cała Polska, małe miejscowości

Wersja do wydrukuSend to friend

Polski Portal Edukacyjny Interkl@sa (www.interklasa.pl) poszukuje wolontariuszy w całej Polsce do pomocy przy promocji projektu „Młodzi Liderzy Działają Lokalnie” (www.detektywi.interklasa.pl) w swoich regionach. 

Praca wolontariacka w okresie październik–grudzień 2011 roku, z możliwością dalszej współpracy po zakończeniu projektu.

Kogo szukamy?

  • osób zainteresowanych działalnością promocyjną (PR i media) i chcących zdobywać doświadczenie w tym kierunku pełnoletnich licealistów, studentów,osoby pracujące, emerytów,
  • najchętniej osoby z małych miejscowości lub osoby posiadające samochód i mogące przemieszczać się po najbliższej okolicy,
  • kontaktowe, komunikatywne i kreatywne, potrafiące same organizować swoją pracę.

Mile widziane:

  • doświadczenie w kontakcie z mediami lub/i placówkami edukacyjnymi,
  • zainteresowanie problemami społecznymi w regionie.

Co będzie Twoim zadaniem?

Do zadań Koordynatora Lokalnego będzie należało nawiązanie i utrzymanie kontaktów z osobami i organizacjami zainteresowanymi projektem, przekazywanie im bieżących informacji o projekcie i odpowiadanie na podstawowe pytania związane z projektem. Dodatkowo osoby, które chcą się zmierzyć ze światem mediów poprosimy o promowanie nas za ich pośrednictwem i bieżący monitoring mediów.

Osoby chętne mogą też pomóc w działaniach animacyjnych i dziennikarskich.

Zostań naszym reprezentantem w regionie! Tutaj nie ma sztywnych reguł – wiele zależy od Ciebie, Twojej kreatywności i predyspozycji!

Zainteresowanych prosimy o kontakt  z koordynatorem projektu Anną Kobielą: anna.kobiela@interklasa.pl. Prosimy o przesłanie krótkiej informacji o swoich dotychczasowych doświadczeniach i motywacji. W tytule wiadomości należy wpisać: Wolontariat – promocja [województwo i nazwa miejscowości].